lina
Baner firmy FENTI JSG
Lewe obramowanie
O nas
Produkty
UsBugi
Promocje
Galeria realizacji
Kontakt i dojazd
Menu dół
 
Kredyty
 
Linki

Drzwi wejściowe, okna aluminiowe i PCV – aktualne promocje Fenti w Szczecinie

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi promocjami, dostępnymi w naszym sklepie. Oferujemy nie tylko produkty w atrakcyjnych cenach, ale także usługi montażu zakupionego u nas asortymentu za promocyjną stawkę. Decydując się na kupno wysokiej jakości okien aluminiowych lub PCV, moskitier lub wzmocnionych drzwi wejściowych, warto zadbać także o ich profesjonalną instalację, która zagwarantuje bezawaryjne użytkowanie. Najwyższej jakości asortyment w promocyjnych cenach – zapraszamy.

CT 70 Classic TANIO! 
Corona CT 70 Classic
Do końca Euro 2012 oferujemy ten produkt ze zniżk± 5%.

System z tworzywa sztucznego Corona CT 70 Classic z uszczelk± przylgow± wykonano w technologii 5-cio komorowej. System ten odznacza się przede wszystkim doskonałymi własno¶ciami ciepłochronnymi przy stosunkowo w±skiej zewnętrznej szeroko¶ci profilu oraz trzema niepowtarzalnymi wariantami skrzydła okiennego.

Wł±czenie tego systemu do koncepcji kolorystycznej Corona daje możliwo¶ć wyboru ponad 20 oklein jedno- lub dwustronnych, od reprodukcji różnych gatunków drewna po kolorystykę uniwersaln±.

Drzwi wej¶ciowe wraz z montażem 
********* 1.650,00 zł brutto**********
Promocyjna cena na drzwi wej¶ciowe wewn±trzklatkowe. Cena obejmuje kompletne drzwi (o¶cieżnica, skrzydło, klamka, wkładki patentowe z kompletem kluczy, próg, wizjer) oraz montaż. Drzwi s± tak zaprojektowane że montaż przebiega bardzo krótko (4-5 godzin) i sprawnie, praktycznie bez kucia otworów w ¶cianie a co za tym idzie bez zbędnego kurzu i hałasu.

Prawe obramowanie
Dół
FENTI © 2018 , powered by DRAWNET
O nas | Produkty | Usługi | Promocje | Galeria | Kontakt
Tło