lina
Baner firmy FENTI JSG
Lewe obramowanie
O nas
Produkty
UsBugi
Promocje
Galeria realizacji
Kontakt i dojazd
Menu dół
 
Kredyty
 
Linki
Nasze usługi
ekipa usługowa

Firma Fenti w Szczecinie – wykonywane usługi

W trosce o satysfakcję naszych Klientów, zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zakupionych u nas produktów. Dotyczy on wszystkich sprzedawanych przez nas okien PCV i aluminiowych, drzwi wejściowych, wewnętrznych i przeciwpożarowych, bram segmentowych oraz wszystkich innych wyrobów.

Atutem firmy Fenti jest zespół doświadczonych serwisantów, którzy są do Państwa dyspozycji zawsze, gdy pojawi się problem z działaniem naszej stolarki okiennej i drzwiowej, bram czy żaluzji. Wspólnie z Klientem ustalamy dogodny dla niego termin naprawy.

Oferujemy również Państwu przeglądy serwisowe zakupionych u nas produktów, obejmujące takie usługi jak regulacje, smarowanie części ruchomych oraz wymiana drobnych zużywających się elementów.

Zabudowy wnęk, balkonów i pawlaczy – pozostałe usługi firmy Fenti

W zakresie naszych specjalistycznych usług znajduje się nie tylko profesjonalny serwis gwarancyjny zakupionego u nas asortymentu, ale także wykonywanie zabudowy wnęk, balkonów i pawlaczy. Zabudowane meble są coraz częstszym rozwiązaniem w wielu domach, ponieważ pozwalają zaoszczędzić wiele przestrzeni, a także zwiększyć estetykę w domu. Podobnie jest w przypadku zabudowy balkonów – praktyka ta wykorzystywana jest szczególnie w blokach mieszkalnych. Zabudowanie balkonu pozwala zwiększyć komfort przebywania w tym pomieszczeniu, a także umożliwia utrzymanie stałej temperatury w domu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zabudowy balkonów, wnęk i pawlaczy. Oferujemy profesjonalne usługi i ich terminową realizację. Zachęcamy także do zapoznania się z ofertą zasłon i rolet wewnętrznych.

Prawe obramowanie
Dół
FENTI © 2018 , powered by DRAWNET
O nas | Produkty | Usługi | Promocje | Galeria | Kontakt
Tło